Fundacja dołącza do elitarnego grona British Quality Foundation BQF !

Fundacja dołącza do elitarnego grona British Quality Foundation BQF !

29.11.2023
Fundacja dołącza do elitarnego grona British Quality Foundation BQF !

???? Fundacja IT Leader Club Polska dołącza do elitarnego Grona British Quality Foundation ! BQF ????

Z dumą ogłaszamy, że nasza fundacja, IT Leader Club Polska, dołączyła do prestiżowego grona członków British Quality Foundation (BQF), lidera w dziedzinie doskonałości operacyjnej i jakości w Wielkiej Brytanii.

???? Czym jest BQF?
BQF, założona z inspiracji ruchem Total Quality Management, od dziesięcioleci jest "domem" dla organizacji dążących do doskonałości. Zrzeszając przedsiębiorstwa z różnych sektorów – od start-upów po globalne korporacje – BQF stanowi platformę wymiany wiedzy i najlepszych praktyk w zakresie zarządzania jakością.

???? Jakie korzyści niesie to członkostwo?
Dla IT Leader Club Polska, przynależność do BQF oznacza dostęp do unikalnej wiedzy, szkoleń i sieci ekspertów, co pozwoli nam na dalszy rozwój i podnoszenie standardów naszej działalności. To także okazja do wymiany doświadczeń z czołowymi organizacjami i liderami branży, co jest nieocenione w naszej misji kreowania przyszłości edukacji w Polsce.

???? Dlaczego to ważne?
Członkostwo w BQF to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim realne korzyści dla naszych członków i partnerów. To dowód na nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i dążenie do najwyższych standardów.

???? Nasz krok naprzód
Dołączając do BQF, IT Leader Club Polska staje w szeregu z najlepszymi, wyznaczając nowe standardy w branży IT. Jest to dla nas kolejny krok na drodze do bycia liderem nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej.
Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych kroków i sukcesów, które są możliwe dzięki wsparciu takich organizacji jak BQF.